sobota, 15 października 2011

Siema, Joł, czy coś. X'D { Zaokrąglenie bloczków . }

KRÓTKO. Blog o gliterach, prowadzę go ja eeenoniewiem. :) I już.

W pierwszej notce "opiszę" Wam jak zaokrąglić bloczki.
Górna część bloczka, wygląda tak:

Kod na to jest taki:
<style>.tab1 {border-radius: 15px 15px 0px 0px;}</style>

Dolna część bloczka zaokrąglenie, wygląda tak:

Kod na to jest taki:
<style>element.style {border-radius: 0px 0px 15px 15px; }</style>

Po wklejeniu tych dwóch kodów do dodatków HTML otrzymujemy taki efekt:

6 komentarzy:

  1. mmm...;) ciekawee;p
    sprubuje tak zrobić dzieki ;***
    ps. sympatycznie tu u cb

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten kod jest na blogu Mircia90 . Zgłaszam twój profil do administracji bo Azusa zabroniła dodawania kodów na inne blogi .

    OdpowiedzUsuń
  3. jeśli chciałbyś wiedzieć to ja go DODAŁAM PIERWSZA. nie wierzysz? zobacz dady dodania postów.

    OdpowiedzUsuń
  4. A ona 16 !! , do tego miała to wcześniej zaplanowane !

    OdpowiedzUsuń
  5. ja to dodałam 14 października. :O

    OdpowiedzUsuń