W pierwszej notce "opiszę" Wam jak zaokrąglić bloczki.
Górna część bloczka, wygląda tak:
Kod na to jest taki:
<style>.tab1 {border-radius: 15px 15px 0px 0px;}</style>Dolna część bloczka zaokrąglenie, wygląda tak:
Kod na to jest taki:
<style>element.style {border-radius: 0px 0px 15px 15px; }</style>Po wklejeniu tych dwóch kodów do dodatków HTML otrzymujemy taki efekt:

mmm...;) ciekawee;p
OdpowiedzUsuńsprubuje tak zrobić dzieki ;***
ps. sympatycznie tu u cb
Ten kod jest na blogu Mircia90 . Zgłaszam twój profil do administracji bo Azusa zabroniła dodawania kodów na inne blogi .
OdpowiedzUsuńjeśli chciałbyś wiedzieć to ja go DODAŁAM PIERWSZA. nie wierzysz? zobacz dady dodania postów.
OdpowiedzUsuńdaty*
OdpowiedzUsuńA ona 16 !! , do tego miała to wcześniej zaplanowane !
OdpowiedzUsuńja to dodałam 14 października. :O
OdpowiedzUsuń